Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Forelska meg i en kjole

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-10-12, 00:12   #35
Charlie
Licence to thrill
 
Charlie sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: sentralt Østland
Innlegg: 10.955
Charlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt av
Standard

Sv: Forelska meg i en kjole

Syns den var fin. Den kjolemodellen går utringningen ganske langt ned på. Bare til orientering. Så puppestr. er litt viktig. Men går an å matche med en tynn topp inni hvis man syns det blir too much, det er det noen som gjør.

Hadde en venninne som ikke likte min nye kjole en gang. Det kunne jeg takla. Men det ble litt teit da hun dukket opp i samma kjolen to uker etter.

Charlie er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no