Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Nybaktmamma

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-10-06, 17:59   #25
MissS
Like blid!
 
MissS sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 4.985
MissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de flesteMissS er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Nybaktmamma

Opprinnelig lagt inn av Mica, her.

Hele min barselgruppe fra NM AK2003 ser ut til å ha flyttet inn hit (har så langt sett Adrienne, Solregn, Sannemor, LaBanga, Angelique, Pippo og Bequita) så ingen grunn til å holde stand på NM for der var vår klubb helt død der.

Vi har jo tradisjon med treff fra vi var gravide, med barn, uten barn, og det store julebordet med barn, søsken og menn - og kjenner hverandre ganske godt - så jeg syns det er gøy å lese innlegg og få oppdatering fra damene her inne.

AK03 er en kjempekoselig gjeng!

MissS er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no