Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Blir sprø! Trenger vogn som fungerer godt på dårlig føre

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-11-12, 11:19   #32
vixen
Bør lage seg en tittel selv
 
vixen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2009
Hvor: Nordmøre
Innlegg: 8.890
Blogginnlegg: 8
vixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de flestevixen er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Blir sprø! Trenger vogn som fungerer godt på dårlig føre

Opprinnelig lagt inn av Harriet Vane, her.

Solskjermen til sittedelen?

Makt, hvis jeg husker rett. Hvis du har tid til å vente til i ettermiddag skal jeg dobbeltsjekke med den som står i gangen hjemme.

Takk HV, men vi fikk det til. Det var med makt. Nå gleder jeg meg til å prøve den ut. Den ser ikke brukt ut i det hele tatt. De hadde hatt to vogner som var likedan siden de bodde en liten periode i utlandet. Fikk med tre regntrekk, sol/myggtrekk, flaskeholder, hardbag, fleeceinnlegg til sittedelen og selve vogna da for 3500. Når den ser ubrukt ut omtrent så virker det som mye vogn for pengene.

vixen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no