Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Melder seg ut av Norge

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-11-12, 08:56   #11
Pelle
Unik
 
Pelle sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 16.764
Pelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Melder seg ut av Norge

Hallo, nå synes jeg dere er kritiske. Selv føler jeg meg veldig betrygget av å vite at hun er en aktiv del av vaksinemotstandergrupperingen. Godt å vite at slike vikitge spørsmål er i trygge avbalanserte hender.

Sitat:

Essensen er at loven gjelder bare dersom den enkelte samtykker i det og han/hun kan erklære seg uavhengig av statens jurisdiksjon.

Så kjekt!! Etterpå skal jeg handle litt på butikken, tenkte da å opplyse butikken om at jeg ikke har tenkt til å betale, for jeg er ikke enig.

__________________
07 og 10
Pelle er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no