Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Varsel fra skolen hvis barnet er borte

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-11-12, 01:14   #38
Charlie
Licence to thrill
 
Charlie sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: sentralt Østland
Innlegg: 10.955
Charlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt av
Standard

Sv: Varsel fra skolen hvis barnet er borte

Opprinnelig lagt inn av Tante Sofie, her.

Her må vi gi beskjed om morgonen dersom barnet ikkje kjem, og får telefon om vi gløymer det. Veldig greit!

Sånn er det hos oss også. Det er et eget mob tlf nr på skolen til det som man kan sende sms på også.

Fraværslappene fra klassene blir samlet inn om morgenen av en som går rundt i klassene, og så ringer den ansatte deretter til de fraværende elevers foreldre som ikke har lagt inn fravær.

Charlie er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no