|
|||||||
| Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#81 |
|
Borte
|
Sv: Nyttårsforsett(er) 2013Mitt nyttårsforsett er at jeg skal gjøre noe jeg ikke har gjort siden jeg var i tenåra, og det er å lese på sengen hver kveld.
__________________
Vesla (02) og Lillesøster (09) Er du alt for redd for døden, blir du redd for livet og Freedom's just another word for nothing left to lose |
|
|
|
|
|
#82 |
|
kamerat
|
Sv: Nyttårsforsett(er) 2013
Good one! Jeg leser alltid på senga, det er en så inngrodd vane at jeg sliter med å sovne om jeg hopper over det. Så jeg pleier å insistere på å lese en side eller så selv når jeg er stuptrøtt, syk og elendig eller kommer ramlende hjem fra fest klokka halv tre om natta.
__________________
Prima (0503) et Secunda (0505) “Do you find it easy to get drunk on words?" "So easy that, to tell you the truth, I am seldom perfectly sober.” (Dorothy L. Sayers, Gaudy Night) |
|
|
|
|
|
#83 |
|
Pauset
|
Sv: Nyttårsforsett(er) 2013
|
|
|
|
|
|
#86 |
|
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Aug 2011
Innlegg: 3.647
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Nyttårsforsett(er) 2013- være i nuet |
|
|
|
|
|
#87 |
|
Ferdiglada
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 11.934
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Nyttårsforsett(er) 2013Er vel ikkje for seint?
__________________
Gut 02 Jente 05
|
|
|
|
|
|
#88 |
|
Det kommer seg
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: På en gård
Innlegg: 8.822
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Nyttårsforsett(er) 2013
Jeg har ikke snusa siden lørdag kveld!
__________________
Snuppa 98 Poden 05 |
|
|
|
![]() |
|
|