Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Grønne fingre

Det klør i fingrene!

Grønne fingre Alt om blomster inne og ute, frukttrær, busker, kjøkkenhage, kompost og uterom.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-01-13, 23:08   #6
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.089
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Det klør i fingrene!

Jeg har fått mannen til å forstå at det er viktig at en eller annen del av huset omgjøres til forkultiveringsområde. Vaskerommet er uaktuelt. Der er plass, ja, bak døren er to tomme skap som bare skal ut egentlig, der er ingenting i dem og de bare tar opp plass. Men vi har tørketrommel, så vaskerommet vårt er varmt. Ikke fint for "lyst og kjølig" akkurat.

Sås og kjølig i to mnd? Hvor kjølig? Kjøleskapet? (Har ekstra kjøleskap i garasjen til tilfeller hvor det trengs ekstra kjølekapasitet, hadde glatt benyttet det til slikt, tenker jeg...)

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no