Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

40 års bryllupsdag

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-04-07, 19:01   #1
Señora
Bør lage seg en tittel selv
 
Señora sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 7.761
Señora er kulere enn de flesteSeñora er kulere enn de flesteSeñora er kulere enn de flesteSeñora er kulere enn de flesteSeñora er kulere enn de flesteSeñora er kulere enn de flesteSeñora er kulere enn de flesteSeñora er kulere enn de flesteSeñora er kulere enn de flesteSeñora er kulere enn de flesteSeñora er kulere enn de fleste
Standard

Sv: 40 års bryllupsdag

Opprinnelig lagt inn av Haugtussa, her.

MIne foreldre har 40års bryllupsdag neste helg. Vi skal dra sammen til Alexandra hotell i Loen. Vi ungane har vel ikkje tenkt å gi dei anna enn vår deltakelse på det hotellet som koste ei formue.

De snakket om å spandere oss på hotell, men jeg ser ikke helt vitsen siden mini er avhengig av en seng kl 2000.

Men så kom jeg plutselig på at kanskje de forventet en oppmerksomhet av ett eller annet slag.

Familiebilder er uaktuelt, da min søster med familie bor halve kloden borte. Mulig vi kan spandere på dem en middag eller noe, men det har jeg lyst å gjøre når de kommer hjem fra uggabuggaland, slik at alle kan gå ut.

Tusen takk alle sammen for gode tips.

Señora er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 24-04-07, 19:21   #2
Tussa
Ferdiglada
 
Tussa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 11.924
Tussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: 40 års bryllupsdag

Opprinnelig lagt inn av Busymum, her.

De snakket om å spandere oss på hotell, men jeg ser ikke helt vitsen siden mini er avhengig av en seng kl 2000.

.

Eg har sjekka med Loen, og dei har sånn callgreier på romma. Eg håpe det vil fungere, og drukne alle Tenk om atte-tankar.

__________________
Gut 02 Jente 05
Tussa er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no