Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Klær til store jenter - hvor finner man det?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-02-13, 22:34   #23
løve70
Enda en som trener
 
løve70 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 18.779
løve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt av
Standard

Sv: Klær til store jenter - hvor finner man det?

Opprinnelig lagt inn av millact, her.

Hvor kjøpte du Converse og Nike skoene? Har planer om å kjøpe begge deler. Skal og ha geox sandaler til begge og gjerne joggesko også.

De hadde både Nike og Converse på Footlocker. LilleVenn skulle absolutt ha grønne Converse og det fant jeg til slutt på en skobutikk jeg ikke husker navnet på. Dersom det ikke må være en spesiell farge, er Footlocker et godt valg. Det var egne Geox butikker, men der var jeg faktisk ikke innom denne gang.

løve70 er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no