Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Å undervise barna selv

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-04-13, 15:30   #40
mkj
Off the map.
 
mkj sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 14.142
Blogginnlegg: 10
mkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt av
Standard

Sv: Å undervise barna selv

Vi skal prøve oss litt med matteundervisning nå. Hun får ikke utfordringer på det nivået de er på på skolen. Har bare hatt slurvefeil de fire første årene, noen helt få. Så nå har jeg kjøpt inn lærebøker fram til og med 6. klasse. (hun går i 4. nå) Det er litt i samsvar med læreren, hun mener at hun skal regne 5. og 6. klassematte på nettet, men jeg synes det er greit å få litt undervisning i det også, og der kommer da jeg og mannen min inn i bildet.

Blir spennende å se om vi får det til. Det blir ikke noe sånn at vi tar henne ut, hun følger den vanlige undervisningen, men får gjøre dette mens de andre terper, og vi har litt undervisning hjemme en gang i uka tenkte jeg.

__________________
røverunger 03 og 08
mkj er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no