Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Ordførersaken (gaflet fra gammel tråd)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-04-13, 12:28   #11
banana
Har ingen tittel
 
banana sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 7.284
banana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Ordførersaken (gaflet fra gammel tråd)

Opprinnelig lagt inn av pøbelsara, her.

Huff, jeg gruer meg. Jeg ble så opprørt sist. Jeg ble så opprørt når jeg leste dommen. Jeg blir fortvilet og sint når jeg leser at taktikken til forvaret nå blir å svekke troverdigheten til jenta - og hvor det bl. a. skal stilles spørsmål om det var sant at Øygård virkelig var den første for henne. Hvordan KAN man forsvare å fremstille en trettenåring som en upålitelig liten flokse? Åtte menn som innkalles for å så tvil om troverdigheten hennes? Fy f... så stygt!

Jeg også. Jeg klarer ikke holde følelser utenfor dette.

Men hvis disse "nye" mennene skal komme og si at joda, hun hadde sex med oss også når hun var 13 -14 så hun er laus og tøytete, så graver i allefall de sin egen grav.

banana er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no