Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Ordførersaken (gaflet fra gammel tråd)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-04-13, 17:57   #11
Pøblis
Panzerekstremfeminist
 
Pøblis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 19.425
Blogginnlegg: 361
Pøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Ordførersaken (gaflet fra gammel tråd)

Opprinnelig lagt inn av Vianne Rocher, her.

Jeg er helt overbevist om at han har en alvorlig personlighetsforstyrrelse og ikke selv hverken ser eller skjønner at han ikke klarer å snakke bort dette. Han anser seg selv som langt mer troverdig enn jenta, bare fordi han er han og kjører derfor på med sitt opplegg. Jeg tror ærlig talt ikke han selv ser hvordan saken hans stadig svekkes for hver ny informasjon med tilhørende idiotiske bortforklaring.
Derfor synes jeg det er merkelig at forsvareren han gått med på noe slikt. Alle skal selvsagt ha rett til å bli forsvart, men for hennes karriere og troverdighet som advokat, må jo dette være uheldig?

Jeg tipper skjerping av dommen i Øygards disfavør blir enden på hele ankesaken.

Jeg tror du har rett. Det være en personlighetsforstyrrelse bak slik oppførsel. Og jeg håper du har rett i at dommen blir skjerpet i denne runden - og for MYLs skyld håper jeg at hun har gått på limpinnen, hun også.

__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West
Pøblis er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no