Sv: Hver gang vi møtes 2013
Opprinnelig lagt inn av Darth, her.
Jeg digger fortsatt Jan Eggums versjon av Vinni's "Tomorrow". Det var ikke bare Vinni som overrasket positivt i den første sesongen syns jeg.
Nope, det var ikke bare Vinnie, nei. Men for meg var han den jeg kjente minst til fra før og siden Paper Boys liksom var lengst fra det jeg hører vanligvis, var det han som overrasket mest. Jeg syntes Halvdan Sivertsens versjon av Bertine Zetlitz' Twisted little star" var fantastisk, og jeg digger Eggum's "Eg ve te Bergen" og Bertines "telefon" og enda fler som jeg ikke husker akkurat nå. 
__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West
|