Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Tour de France

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-06-13, 11:24   #11
Njulaif
Endelig mamma
 
Njulaif sin avatar
 
Medlem siden: May 2012
Hvor: Oslo
Innlegg: 2.828
Njulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt likt
Standard

Sv: Tour de France

Opprinnelig lagt inn av Hjertensfryd, her.

Når dagens løp er over så får dei ulike syklistane poeng ut i frå kor dei havna i dagens løp. Så blir det vel samla sum av dine syklistars poeng som står som din poengsum etter først runde.
Trur eg ... Står sikkert betre forklart under reglar.

Ja, jeg må sette meg ned å finlese de reglene. Slik jeg har forstått må man også følge med på at ens ryttere til enhver tid faktisk er med i racet, for man får minuspoeng hvis man mister en rytter. Ikkje bra.

__________________
Njulaif er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no