Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Hva har man på seg i bryllup nå til dags da?

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-07-13, 14:35   #11
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.979
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hva har man på seg i bryllup nå til dags da?

Når folk ikke sier noe i innbydelsen så er det vanskelig å treffe. Vet du noe om bryllupet? Jeg tenker litt praktisk også - skrekken er sommerbryllup i Norge, da må man ha noe over en slik kjole (aller helst bunad i været som er i Trøndelag nå ... Tenk at det er midt på sommeren!)

Jeg synes kjolen og snittet var nydelig, jeg opplever ofte at det er stoffet som "avgjør" hvor pyntet den oppleves. Ellers enig med Teo i at det er lov å ringe.

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
him er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no