Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Svart veske - nok en gang

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-08-13, 11:05   #26
Nera
Pandemonium
 
Nera sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2008
Innlegg: 7.153
Nera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Svart veske - nok en gang

Opprinnelig lagt inn av torine, her.

Ja, den er er råfin, har den selv - også har jeg http://hgvesker.no/products/decadent-small-shopperblack når jeg skal være litt mer damete Decadent er en av mine favoritter, koster jo litt, men de varer!

Hvordan er rominndelingen på Soft Bag with Zipper? Funker den til hverdagsbruk, eller må man lete konstant for å finne det man er ute etter?


Jeg liker at Decadent-veskene ikke er like "flashy" som endel andre vesker, og så skriker de ikke "dyr veske" på samme måte som for eksempel MBMJ ser ut til å gjøre her i småbyen. (Jada, jeg er sær, men jeg liker ikke å ha det "alle" har. Allikevel har jeg en Bayswater, som jeg knapt bruker fordi den er så tung).

__________________
There's a fine line between wrong and visionary. Unfortunately, you have to be a visionary to see it.
2009 2012
Nera er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no