Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Hvordan kjøre i rundkjøringer

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-11-13, 00:04   #5
star
bits and pieces
 
star sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2010
Hvor: innlandet
Innlegg: 14.448
Blogginnlegg: 228
star er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner tilstar er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Hvordan kjøre i rundkjøringer

Etter hva jeg skjønte så ville jo hun fått skylden for du lå rett.

Jeg ligger til høyre når jeg skal til høyre eller rett fram, innerst hvis jeg skal til venstre eller snu. Blinker meg ut, men ikke inn så sant jeg ikke skal helt rundt.

Er veldig obs i rundkjøringer jeg også og spesielt en hjemme ligger folk nesten konsekvent feil. Har et lyskryss her som også folk har en tendens til å ligge feil. Er plass til to i bredden og de som skal til venstre skal ligge til venstre, de andre til høyre. Slår aldri feil at bilen ved siden av meg kjører rett fram når jeg ligger til høyre.

__________________
Gutta 2005 og 2007
star er aktiv nå   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no