Sv: Spørsmål ang Oppdal Skisenter
Mine unger trives best i Vangslia, heis G tror jeg det er (ser ut som Q på bildet) Da har de mulighet å kjøre park og annen løype lengre ut.
Du kan kjøre mellom heisene, men jeg tror det er lite snø der nå.
Siste meldingene fra Oppdal Skisenter på FB:
Sitat:
Stolheisen i Hovden ble reparert nå i kveld, og er i gang igjen fra i morgen, fredag 7. februar! Ellers er status stort sett som før forrige helg. Stedvis tynt med snø i forbindelsesløypene mellom Hovden og Vangslia, ellers meget bra forhold i bakkene og terrengparken!
Sitat:
Vangslia og Stølen er preparert og klar for helga, og det meldes om veldig fine forhold i løypene og terrengparken! Det til tross for at de fleste medier mest fokuserer på hvor snøfattig vinteren er her i Trøndelag. Men for all del, vi ønsker oss mye snø, og håper den ikke lar vente på seg for lenge!
__________________
2001 2004
|