Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Klær i barsel

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-03-14, 17:01   #4
Filifjonka
Fortynnet
 
Filifjonka sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.396
Blogginnlegg: 297
Filifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme omFilifjonka har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Klær i barsel

Opprinnelig lagt inn av MissS, her.

Gosj, jeg ser jeg har vært ute av motebildet en stund, men må vel bare venne meg til de buksene. De ser ihvertfall behagelige ut Takk for tips. Tar gjerne i mot flere.

De buksene der er nok kanskje noe av det aller siste jeg ville iført meg i barseltiden. De kan da virkelig ikke være særlig flatterende for en barselmage?

Hadde nok heller prøvd å finne noen smale bukser med stretch som går litt høyt opp i livet, og litt løse gensere og skjorter med lang singlet under.

Filifjonka er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no