Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Hvor skal vi på ferie til neste år da?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-08-14, 13:55   #11
Bomull
www.bomulls.no
 
Bomull sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Cottonfields
Innlegg: 15.048
Blogginnlegg: 324
Bomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvor skal vi på ferie til neste år da?

Nå fikk jeg faktisk lyst til å foreslå Farsund og eventyrlige Haugestranda, litt bortenfor Lomsesanden. Virkelig helt fantastisk! Kort vei til Sørlandsbadet i Lyngdal er det også, Sikkert mulig å spore opp leiebolig med basseng, men der kan jeg ikke hjelpe deg. Med den sommeren vi har hatt i år, og som det sies å komme flere av i årene som kommer, så måtte det oppfylle alle krav.

Et bilde jeg tok i noe overskyet vær nå på søndag. Vannet er azurfarget og krystallklart, det er ikke en tangbit eller noe å se på kilometers avstand og det er en helt fantastisk hvit, finkornet sandstrand. Garantert haifritt. Paradis i eget land!

Jeg har btw tang- og bunnskrekk og hater maneter, dette er ett av svært få steder jeg fikser å bade i sjøen her hjemme. Forslaget er selvsagt ikke dønn seriøst, men har dere lyst til å oppleve en herlig bit av Sørlandet en gang, så ta turen!

Vedlagte bilder
Filtype: jpg haugestranda_2.jpg (290,0 KB, 9 visninger)
Filtype: jpg haugestranda_3.jpg (267,3 KB, 16 visninger)
Filtype: jpg haugestranda.jpg (91,3 KB, 23 visninger)
__________________
Dåtten 2006, Fjåtten 2008 & Lyn fra klar himmel 2018
Some people just need a high-five. In the face. With a chair.
Bomull er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no