Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Gave til egen konfirmant?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-09-14, 21:21   #11
Chablis
Drømmer
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Ved vannet
Innlegg: 19.076
Blogginnlegg: 22
Chablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gave til egen konfirmant?

Opprinnelig lagt inn av Hyacinth, her.

Jeg er ikke vant til at hvem som har gitt hva er så tydelig. Jeg er vant til gavebord i bryllup, men det har ikke vært i de tre konfirmasjonene jeg har vært i. I barnedåp har jeg sett det et par ganger. Men jeg ser ikke hvem som har gitt hva, og penger har jeg aldri sett på gavebord.

Jeg er rett og slett lite vant til at sånt diskuteres. Og jeg synes der er litt spesielt at det er et tema hvor mye cash man evt skal gi avkommet. Det må jeg si.

Det har alltid vært gavebord i de konfirmasjonene jeg har vært. Pengene lå i ett glass, boka lå ved siden av.

Chablis er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no