Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Jeg er havren, jeg har briller på

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-05-07, 21:47   #13
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.981
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Jeg er havren, jeg har briller på

Hvorfor er det alltid slik at det mest interessante i innlegg står i parantes?

Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.

(Det kom også med en del nye, blant annet en som jeg hadde skrevet, men irriterende nok tok de ikke med navnet mitt. Der røk vel den sjansen til å bli kjendis blant fremtidige studentgenerasjoner. )

Du kan jo deklamere den for oss, så kan vi fortelle alle fulle, syngende studenter i Trondheim at vi kjenner den som skrev den?

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
him er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no