Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Terror og frykten for represalier

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-01-15, 22:56   #11
Lisa
anglofil
 
Lisa sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 6.589
Lisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Terror og frykten for represalier

Opprinnelig lagt inn av Tallulah, her.

Hehe, godt svart. Jeg ser at Max Hermansen, initiativtaker bak demonstrasjonen mener at TV ikke burde vist klippet, av hensyn til mannen. Nei, vet du hva! Han er voksen og får stå for sine egne dumheter.

Tilfellet Max Hermansen er jo også interessant, i ytringsfrihetens navn. Han er lærer på en stor videregående skole i Oslo, og har mange muslimske elever.

Komplekse saker.
http://www.aftenposten.no/nyheter/ir...cle7859787.ece

Han ble invitert til Dagsnytt atten i dag men nektet å komme da han fikk høre at det skulle være en meddebattant.

__________________
"Try Again, Fail Again, Fail Better" (Samuel Beckett)
Lisa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no