Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Spikerhjørnet

Å parkere på HC-parkeringen!

Spikerhjørnet Speaker's corner. Forum for lengre debattinnlegg og meninger, politikk mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-02-15, 23:09   #11
Cuyahoga
etterpåklokest
 
Cuyahoga sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Innlegg: 7.880
Blogginnlegg: 179
Cuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt av
Standard

Sv: Å parkere på HC-parkeringen!

Opprinnelig lagt inn av Hyacinth, her.

Digresjon, men i Stavanger har vi egne parkeringsplasser for kvinner. De er merkelig nok ganske ofte ledige også. (Jeg parkerer riktignok ikke der.)

Jeg burde definitivt ha hatt spesialtilpasset parkeringsplass for kvinner da jeg var gravid med tvillingene. Parkeringsplassene på jobb var enda smalere enn normen på den tiden, og jeg holdt på å forgå hver gang jeg skulle ut og inn av bilen, husker jeg. Kollegaene mine trodde jeg dramatiserte helt til et par av de fikk gleden (?) av å se en kvinne på 1.68 m og en omkrets på 12 m manøvrere seg ut av en stasjonsvogn med 10 cm avstand til nabobilen.

Cuyahoga er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no