Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Mikrobølgeovner og stråling

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-02-15, 10:04   #8
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Mikrobølgeovner og stråling

Opprinnelig lagt inn av Lille meg, her.

Jeg er litt måpende her. Jeg har hatt stor tiltro til Norges Miljøvernforbund, men etter å ha sett siden om mikrobølgeovner blir jeg rett og slett ekstremt skeptisk. Hva er dette for noe?

Opprinnelig lagt inn av mkj, her.

Tjomlid: http://tjomlid.com/2013/04/11/mikrobolget-dodsvann/

Ja, jeg ble også litt måpende over NMF. Har ikke hatt så mye med dem å gjøre før, men trodde allikevel det var en noenlunde seriøs organisasjon. Not so much, tydeligvis.

Takk for linker. Har postet den fra NRK over her, og har Tjomlid i bakhånd om det fortsetter. Kjempebra.

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no