Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hva koster det å få golvvarme?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-02-15, 10:15   #5
Isolde
Øyboer
 
Isolde sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 12.922
Isolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva koster det å få golvvarme?

Det vil nok koste en del. Vi la nye varmekabler i stuen nå på 45kvm, det kom på 25 000. Men da la vi det selv og brukte bare elektriker til å legge opp kurs fra de gamle til de nye. Vil tro at det minimum koster det dobbelte.

Men så er spørsmålet hvor mye man trenger det. Der vi bodde før hadde vi bare varme i bad og gang, ellers ikke. Rekkehuset var bygget i 2007, og godt isolert. Vi savnet veldig sjeldent. Tenker at blokk kanskje er enda bedre isolert med varme fra andre boliger rund, istedenfor bare yttervegger sånn som vi hadde.

Isolde er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no