Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Tinetoffs litteraturforum

Mark Haddon, diskusjonstråd

Tinetoffs litteraturforum Litteraturdiskusjoner, bokanbefalinger, lesesirkel mm

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-05-07, 22:40   #12
Ole Brumm
er her
 
Ole Brumm sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Hundremeterskogen
Innlegg: 9.414
Blogginnlegg: 222
Ole Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de flesteOle Brumm er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Mark Haddon, diskusjonstråd

Opprinnelig lagt inn av Teofelia, her.

Nå står det jo i aller siste avsnitt at "It was time to stop all this nonsense.", og det var det som først fikk meg til å tro at Haddon mente at George plutselig var blitt frisk, og det var en høyst irritende slutt, men da jeg leste slutten andre gang, kom jeg frem til at det selvsagt er George som sier at det er på tide å slutte med tullet, og det at George tror at han skal "slutte" er selvsagt ikke noe garanti for noe som helst.

I den aller siste setningen så tar han frem vinåpneren, så hans måte (George ikke Haddon) å stoppe dette tullet på er å drikke seg full på vinen han skal ha til lasagnen, bare for å ha det klart. Han er nok ikke frisk enda nei.

__________________
Ole Brumm
-04, -08, -11, -14
Ole Brumm er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no