Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Hva spiser dere i helgene?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-02-15, 23:53   #20
Acino
passe nerd
 
Acino sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2010
Innlegg: 5.589
Acino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Hva spiser dere i helgene?

Opprinnelig lagt inn av Myria, her.

Mens vi har to av den ene sorten og en av den andre. Storebror og lillesøster elsker mat. De finnes ikke kresne og smaker på og spiser alt. Storebror kan finne på å rose maten allerede mens den holder på å bli laget "Ååh, Mamma, det lukter så godt av maten du lager." og de nyter maten og kommer med godord og "mmmmm" underveis. Det er en fryd å spise middag med dem.
Så har vi lillebror. Han liker ikke, og spiser ikke, noe som helst til middag, og mer er det i grunnen ikke å si om den saken. (Jeg lurer på hvor han har fått genene sine fra, hvordan kan JEG ha klart å produsere noen som ikke liker mat?! )

Ja, der har du det, vi tør ikke få flere barn(Ok da, det er selvsagt ikke grunnen) for tenk om vi skulle slumpe til å få en som ikke er interessert i/ikke liker mat og vi fire andre som er så matvrak!?!

Vi har alltid minst en ekstra god frokost i helgene. Det hadde vi idag: Alle fire spiste sammen, varme rundstykker, kokte egg og mye godt pålegg. Klumpen fikk opp øynene for kombinasjonen remulade og roastbeef, han nærmest humret av glede når han spiste(og ville ha det til lunsj også, hehe) og ellers spiste han seg gjennom noen typer oster også; jarlsberg og kirsebærost var dagens. Snuppa nikoste seg med "mårpølse" og var vel innom jarlsberg og kaviar og egg og og også. Lange seine frokoster i helgene, jo, det har vel blitt en tradisjon.

__________________
4 barn i hjertet, 2 av de her med oss: gutt og jente 2010
Acino er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no