Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvilke bunader kan min datter bruke?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-04-15, 22:57   #11
Molly
Bør lage seg en tittel selv
 
Molly sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 6.534
Molly er et glitrende lys på stjernehimmelenMolly er et glitrende lys på stjernehimmelenMolly er et glitrende lys på stjernehimmelenMolly er et glitrende lys på stjernehimmelenMolly er et glitrende lys på stjernehimmelenMolly er et glitrende lys på stjernehimmelenMolly er et glitrende lys på stjernehimmelenMolly er et glitrende lys på stjernehimmelenMolly er et glitrende lys på stjernehimmelenMolly er et glitrende lys på stjernehimmelenMolly er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Hvilke bunader kan min datter bruke?

Mamma kommer til å brodere bringeklut og belte til henne uansett hvilken bunad hun får til konfirmasjonen. Jeg er ganske sikker på at hun ikke velger Hardangerbundad. Mamma har en kiste full av barnebunad-deler av Hardangerbunaden, og hvert år er vi å finner noe som passer til 17.mai så hun har brukt Hardangerbunad hele livet.
Hun ønsker seg en blå bunad, så Lofot-, Lundeby- og den nye mørkeblå Oslobunaden er nok mest nærliggende for henne å velge.

Hvor mye koster en bunad for tiden, forresten?

__________________
Storesøster 02
Lillebror 07
Molly er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no