Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Noen som har flyttet fra enebolig til rekkehus?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-09-15, 00:33   #4
Cuyahoga
etterpåklokest
 
Cuyahoga sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Innlegg: 7.880
Blogginnlegg: 179
Cuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt av
Standard

Sv: Noen som har flyttet fra enebolig til rekkehus?

Opprinnelig lagt inn av Matilda, her.

Vi bodde i nytt rekkehus før vi kjøpte 40 år gammel enebolig. Jeg tror ikke det var bare alderen som gjorde at det var vesentlig mindre vedlikehold der enn her. Jeg likte for så vidt godt det rekkehuset, jeg, men jeg blei gæern av naboene. De var stille og rolige folk, men hørtes godt allikevel. Hvis man takler andres lyder, så vil jeg tro det er en fin løsning for å slippe unna med litt mindre vedlikeholdsarbeid.

Vi bodde i nybygd rekkehus før, og vi hørte aldri naboene. De hørte aldri oss heller, og tro meg, vil lager veldig mye lyd.

Jeg trivdes godt i rekkehus, vi flyttet til enebolig for å få større plass (vi er seks stykker).

Men om det er så mye mindre vedlikehold med et f.eks 30 år gammelt rekkehus enn en 30 år gammel enebolig det vet jeg nå ikke helt.

Cuyahoga er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no