Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Er du deg selv på nett?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-06-07, 11:59   #18
Pastill
Pauset
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: In Town!
Innlegg: 5.952
Pastill er et glitrende lys på stjernehimmelenPastill er et glitrende lys på stjernehimmelenPastill er et glitrende lys på stjernehimmelenPastill er et glitrende lys på stjernehimmelenPastill er et glitrende lys på stjernehimmelenPastill er et glitrende lys på stjernehimmelenPastill er et glitrende lys på stjernehimmelenPastill er et glitrende lys på stjernehimmelenPastill er et glitrende lys på stjernehimmelenPastill er et glitrende lys på stjernehimmelenPastill er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Er du deg selv på nett?

Er meg selv selvfølgelig, men er kanskje en annen "utgave av meg" en det folk som kjenner meg i RL ville sagt jeg er. Men man kan mene forskjellig om folk, sånt er jo veldig subjektivt, dermed så kan jeg bare konstantere at jeg er meg selv uansett.

Men jeg tror de fleste som kjenner meg ville sagt jeg var noen hakk "mildere" enn jeg oppfattes som i nettverdenen. Og det ville nok gått opp et lys for enkelte her, hvis de ble kjent med meg, at jeg faktisk tuller fryktelig mye, (kanskje litt for mye,) og tar veldig lite av det som skjer (i forum som feks dette,) seriøst.
Dette er pur underholdning stortsett og det blir ikke mer morro enn man lager selv. Jeg innrømmer det.


Sist redigert av Pastill : 14-06-07 kl 12:04.
Pastill er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no