Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Meklingsattest

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-06-07, 16:33   #6
allium
Bare sær
 
allium sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 11.241
allium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme omallium har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Meklingsattest

Opprinnelig lagt inn av Fruktflua, her.

På torsdag fikk jeg innkallelse til mekling. Der står det at den som ikke møter ikke får meklingsattest. Derfor lurer jeg på hva den er "verdt". Hvis jeg ikke møter får jeg ingen meklingsattest, står det å lese i innkallelsen.

Jeg har liten lyst til å dra dit, men jeg vet jeg må.

Han skal prøve og ordne det slik at datteren vår skal bo hos ham annehver uke.

Du trenger ingen egen meklingsattest hvis ikke du vil gå til rettssak selv, og det har du jo ingen grunn til. Men det ser ikke særlig pent ut for dine samarbeidsevner hvis du ikke møter.

Han får ikke annenhver uke uten at du er enig. Hvis dere skal ha delt omsorg, må han også ha foreldreansvar, men at han ikke har hatt det til nå, vil ikke ha noe å si tror jeg. Foreldreansvar får han hvis han vil. Hvis han ber om det nå, er det bare å gi seg, for der taper du i retten, garantert.

Omsorgen kan derimot ikke idømmes delt.

__________________
90 - 96 - 00

Forget your perfect offering, there is a crack in everything, that's how the light gets in.
allium er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no