Sv: Har du mye klær i skapet du aldri bruker?
Ikke mange, men noen er det blitt etterhvert. Det er mest av ensfargede topper i singletfasong, kroppsnære sådan, og det er virkelig helt på trynet siden jeg misliker alt som føles trangt. Bruker ikke tights en gang, med unntake av en vintertights fra Nike, selv ikke på trening. Har sikkert 20 klengete topper som jeg aldri bruker.
En fin, hjemmestrikket arangenser i naturhvitt bor også fast i skapet, den er akkurat litt for tykk til at den ikke blir brukt. Sær der også; liker ikke tykke klær.
Så har vi Norrøna-jakka i gtx, Bitihorn. Den kjøpte jeg før jeg fikk hund, og nå bruker jeg den aldr fordi den er av den lette, minimalistiske typen med bare én lomme. Og det holder ikke når jeg drasser på bæsjeposer, godbiter, fløyte, mobil.
Det finnes også klær jeg sjelden bruker, men dette er plagg som er greie å ha til spesielle anledninger eller situasjoner.
|