Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Nektet homofile faddere (oa.no)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-06-07, 12:41   #11
Blondie
ctrl+z
 
Blondie sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 24.049
Blogginnlegg: 228
Blondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Nektet homofile faddere (oa.no)

Opprinnelig lagt inn av Lisa, her.

Jeg blir overholdet ikke overasket over slike historier og for å være helt ærlig skjønner jeg ikke helt at andre blir det heller. Det er da et kjent faktum at det ikke er så veldig høyt oppunder taket i den norske kirke? De aller fleste prester i Norge deler nok akkurat samme syn som denne presten og det er nok ikke så kontroversielt som det man virkelig skulle håpe det var.

Jeg har opplevd det stikk motsatte.
Kirkens mørkemenn har jeg bare lest om i slike groteske eksempler. Selv har jeg både ved ekteskapsinngåelse, dåp og begravelse truffet oppegående og sterke mennesker som har vært flotte representanter for kirken.
Derfor er jeg sjokkert, ikke fordi han er en prest, men fordi han som menneske mener at homofile er mindre verdt enn andre.

__________________
It takes a forum to raise a child
Blondie er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no