Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Konfirmant i 2016

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-05-16, 10:59   #1
Bayone
snur
 
Bayone sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Innlegg: 5.556
Blogginnlegg: 4
Bayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt likt
Standard

Sv: Konfirmant i 2016

Opprinnelig lagt inn av Magica, her.

Jeg skal kjøpe brus i dag. og så må jeg finne ut hvordan jeg skal få levert ut kort/gaver til alle konfirmantene i omgangskretsen.

Snakket med H om det i går, vi snakket om å møtes til en kjapp kaffe en kveld og bytte kort

__________________
2001 2004
Bayone er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 03-05-16, 12:44   #2
Magica
søt
 
Magica sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 12.704
Magica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt av
Standard

Sv: Konfirmant i 2016

Opprinnelig lagt inn av Bayone, her.

Snakket med H om det i går, vi snakket om å møtes til en kjapp kaffe en kveld og bytte kort

Vi er på hytta, men det høres veldig smart ut det. Jeg får masse gjester allerede i morgen kveld (seint).

__________________
2001 - 2003 - 2014
Magica er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 04-05-16, 20:07   #3
Michelle
X First Lady
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.452
Michelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt av
Standard

Sv: Konfirmant i 2016

Booket hotell for flere gjester for lenge siden. Nesten alle gjestene er langveisfra. Fikk vite i ettermiddag at pga streiken så måtte vi finne andre hotell. For et stress. Måtte til byen for å betale rom på forskudd hos et hotell. Mistenker de har lagt på prisen.

Fikk se konfirmantens ukeplan for neste uke. Stor prøve mandag og rett etter konf helg. Tentamen onsdag og ny prøve fredag samt innlevering. Hadde håpet hun kunne nyte helgen.

__________________
De vennlige ord som sies i dag, kan bære frukt i morgen.


Sist redigert av Michelle : 04-05-16 kl 20:58.
Michelle er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 04-05-16, 20:58   #4
Turte
Latsabb
 
Turte sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 1.132
Turte er litt kulTurte er litt kulTurte er litt kul
Standard

Sv: Konfirmant i 2016

Noen som har fine dikt som kunne passe til en konfirmant?

Turte er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no