Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Trampoline - duger det meste?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-05-16, 22:49   #1
Niobe
Personlig pessimist
 
Niobe sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 28.081
Blogginnlegg: 11
Niobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Trampoline - duger det meste?

Vi byttet akkurat ut trampolinen. Den var fra Extra Leker, og var 7 år gammel. Den virket fremdeles, men var tydelig slitt og hadde mistet mye av spretten. Vi kjøpte akkurat lik nå, til 2499,- på Extra Leker. Fire meter, med sikkerhetsnett.

Vi er på besøk hos folk som har dyrere trampoliner, fra Jump King og sånn. De er jo bedre kvalitet, men ikke nødvendig til vårt bruk.

__________________
«If you can’t be a good example, at least be a horrible warning.»
- Aileen Wuornos, seriemorder
Niobe er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 09-05-16, 22:59   #2
Frøken Fjong
Superaktiv
 
Medlem siden: Oct 2012
Innlegg: 491
Frøken Fjong er litt kulFrøken Fjong er litt kul
Standard

Sv: Trampoline - duger det meste?

Opprinnelig lagt inn av Niobe, her.

Vi byttet akkurat ut trampolinen. Den var fra Extra Leker, og var 7 år gammel. Den virket fremdeles, men var tydelig slitt og hadde mistet mye av spretten. Vi kjøpte akkurat lik nå, til 2499,- på Extra Leker. Fire meter, med sikkerhetsnett.

Vi er på besøk hos folk som har dyrere trampoliner, fra Jump King og sånn. De er jo bedre kvalitet, men ikke nødvendig til vårt bruk.

Ja, er vel det jeg tenker også.

Frøken Fjong er aktiv nå   Svar med sitat
Gammel 09-05-16, 23:06   #3
Propella
superbruker
 
Propella sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.651
Blogginnlegg: 3
Propella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt av
Standard

Sv: Trampoline - duger det meste?

Man får det man betaler for. Vi har hatt billige varianter fra lekebutikk. Nå har vi fra jump king. Ikke noen tvil hvilken ungene liker best. Det er den vi har nå. Veldig lett å bytte ut slitedeler istedet for å måtte kjøpe ny trampoline. Nå har mine unger brukt trampolinen hardt. Jentene som blir 14 og 16 i år bruker fortsatt trampolinen mye. Vi har byttet ut sikkerhetsnettet en gang og noen fjærer som har blitt ødelagte. Det er stor forskjell spretten på dyr og billig trampoline.

__________________
Propella
Propella er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 09-05-16, 23:13   #4
Blå
Dårlig husmor
 
Blå sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.057
Blogginnlegg: 78
Blå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Trampoline - duger det meste?

Er det generelt jump king som er best. Vi skal ha trampoline, og i tillegg til at døtrene mine er lange tenåringer så vil jeg gjerne kunne bruke den selv.

Blå er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no