Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Informasjonsrekkefølge i barneskolen

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-05-16, 08:41   #7
Myria
Eppur si muove.
 
Myria sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2012
Innlegg: 15.814
Myria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt av
Standard

Sv: Informasjonsrekkefølge i barneskolen

Jeg synes det er greit og rimelig at elevene får vite først, men jeg forventer at foreldrene blir informert kort tid etterpå.
Jeg er svært fornøyd med skolen til storebror, men akkurat dette med å informere foreldre er jeg mindre fornøyd med. F.eks. da kontaktlæreren i første klasse skulle bytte jobb midt i skoleåret fikk vi ikke vite noe som helst før dagen før hennes siste dag. Dette har de jo helt åpenbart visst i minst tre måneder, hvorfor vente helt til siste dag med å informere oss? Og storebror kom her om dagen og sa at kontaktlæreren de har nå ikke skal fortsette i klassen etter sommeren, men foreldrene har fremdeles ikke fått noen informasjon om dette fra skolen.

__________________
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
2008 - 2011 - 2013
Myria er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no