Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

En sommer preget av vold og terror - hvordan påvirker det deg?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-07-16, 23:59   #15
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 53.237
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: En sommer preget av vold og terror - hvordan påvirker det deg?

Jeg tar det inn over meg og leser dessverre alt for mye. Det frister ikke helt å dra til London til høsten, slik vi snakket om (har ikke bestilt billetter). Plutselig er det helt fint å være hjemme siste del av ferien.

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no