Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Forbaska kjøleskap

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-06-07, 10:42   #8
Kaprifol
Kjernesnill
 
Kaprifol sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 6.458
Blogginnlegg: 89
Kaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Forbaska kjøleskap

Jeg har mekka litt sjæl.

Vi dro fram kjøleskapet i går, jeg fikk det nemlig ikke til selv. :ergrer seg: Bak kjøleskapet er det en utgang der kondensvannet skal renne ut, via en slange og ned i en plastboks som står oppå motoren. Det viste seg å være en propp av noe møkk øverst i slangen, så jeg håper den var årsaken til alle problemene. For å komme til måtte jeg demontere kjøleribbene, mannen sto og holdt dem mens jeg renset opp.

Det har ikke kommet ut mer vann foreløpig, håper det er i orden nå. Det finner vi ut i løpet av dagen. kommer det mer vann må jeg kanskje aksjonere med å skru av kjøleskapet og se om jeg kan få renset opp enda bedre.

Vi har ikke fryseboks, så det er ikke det som er saken.

Forresten er det ikke så rart at dette blir et stort problem nå om sommeren, det blir masse kondens nå som lufta er fuktig og varm. Det kan merkes på frysere, kjøleskap og cisterner til toaletter.

__________________
2003 - 2007

Fake it 'til you make it
Kaprifol er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no