Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Kaker til 40 stk?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-03-17, 20:22   #10
Susse
Gal kattedame
 
Susse sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 14.820
Blogginnlegg: 544
Susse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Kaker til 40 stk?

Jeg vil gjerne at det skal bugne litt på kakebordet fordi konfirmanten har valgt veldig enkel middag. (lasagne)

Vurderer roastbeef til forrett også, får å gjøre menyen mest mulig feststemt. I tillegg til lasagne blir det flere typer salat, hjemmebakt foccacia, ulike oliven ol.

__________________
En, to, tre, fire
What you give is what you get in return.

Sist redigert av Susse : 19-03-17 kl 20:47.
Susse er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no