Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Droppe barneforsikring?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-06-17, 12:28   #34
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.296
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Droppe barneforsikring?

Vi har på 2 av 3 unger, og det gnager jo litt, kan man si...

Vi har gjensidige med ufør for de to eldste og tanken var at en del av poenget der er at kan ta den med eg inn i voksenlivet uten ny egenerklæring. Innen yngstemor ble født tilbyr de dog ikke lenger den delen av forskringen for de mer at fordelen av den er for liten til at det er noe vits, det tar for lang tid å bli avklart ufør etc.
Nå har de visst innført en valgfri tillegg på den igjen da som ikke var å lese om da hun be født ser jeg, så vi får revurdere igjen. For det er jo unektelig rart å ha forsikring på 2 av 3 barn.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no