Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Troll skolesekk vgs

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-07-17, 01:40   #14
Hyacinth
Kontrollfrik
 
Hyacinth sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Sammen med Richard
Innlegg: 39.231
Hyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Troll skolesekk vgs

Opprinnelig lagt inn av Sissel, her.

Her må de selv bestille PC`en via Fylkeskommunen sin portal (det er flere å velge mellom, både PC og Mac). De får kun med beskyttelsesveske.

Samme her. Jentungen har akkurat bestilt Mac til 7000, og det var den billigste macen. Godt subsidiert, koster 10700 til vanlig, men mye penger likevel. Stipendet dekker ca 2000 av dette, tror jeg, fordelt over to år.

Trenger de sekk på VGS? Ligger ikke det meste av lærestoffet på maskinen?

Hyacinth er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no