Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

I hvilket stjernetegn er du født?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-07-07, 11:17   #11
Kirsebær
Guardian of the galaxy
 
Kirsebær sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 22.588
Blogginnlegg: 85
Kirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: I hvilket stjernetegn er du født?

Opprinnelig lagt inn av Fruktflua, her.



Er du veldig nysgjerrig av deg? Ivrer du etter å reise og å lære om andre kulturers levesett? Føler du at du er tolerant overfor andres måte og lev på, og å se ting på? Kan det hende at du er veldig selvrettferdig og trangsynt når det kommer til å kjempe for ting du tror på?

Både og egentlig...

Jeg er tolerant ovenfor andres måte og leve på/se ting på, men jeg er ikke så ivrig på å reise, lære om andre kulturer og slikt. (Gud, så teit jeg høres ut nå...) Jeg er veldig interessert i diskusjoner, og da altså i mennesker og deres måte å resonere seg fram til ting på, tror ikke jeg er selvrettferdig og trangsynt når det kommer til ting jeg tror på, men jeg kan kanskje framstå som litt sta siden jeg liker en god diskusjon for diskusjonens skyld.

Kanskje jeg er noe helt annet enn tvilling med acedant og sol og måne i de tingene du sa? Kanskje min mor har lurt meg hele tiden og at jeg egentlig er født midt på vinteren?

__________________
~Maybe it's time to heal~
Kirsebær er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no