Sv: I hvilket stjernetegn er du født?
Opprinnelig lagt inn av Fruktflua, her.

Er du veldig nysgjerrig av deg? Ivrer du etter å reise og å lære om andre kulturers levesett? Føler du at du er tolerant overfor andres måte og lev på, og å se ting på? Kan det hende at du er veldig selvrettferdig og trangsynt når det kommer til å kjempe for ting du tror på?
Både og egentlig...
Jeg er tolerant ovenfor andres måte og leve på/se ting på, men jeg er ikke så ivrig på å reise, lære om andre kulturer og slikt. (Gud, så teit jeg høres ut nå...) Jeg er veldig interessert i diskusjoner, og da altså i mennesker og deres måte å resonere seg fram til ting på, tror ikke jeg er selvrettferdig og trangsynt når det kommer til ting jeg tror på, men jeg kan kanskje framstå som litt sta siden jeg liker en god diskusjon for diskusjonens skyld.
Kanskje jeg er noe helt annet enn tvilling med acedant og sol og måne i de tingene du sa? Kanskje min mor har lurt meg hele tiden og at jeg egentlig er født midt på vinteren? 
__________________
~Maybe it's time to heal~
|