Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

En slags spinnoff: Hva er det kjedeligste du gjør?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-08-17, 14:51   #11
polarjenta
Tittel og tittel....
 
polarjenta sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vesterålen
Innlegg: 21.660
Blogginnlegg: 66
polarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt av
Standard

Sv: En slags spinnoff: Hva er det kjedeligste du gjør?

Jeg syns absolutt alt av husarbeid er gørr kjedelig. Jeg syns der er kjedelig å finne på og i tillegg måtte lage middag. Jeg hater hagearbeid. Jeg syns å dusje er kjedelig.




Opprinnelig lagt inn av Lille*My, her.

Må du lage matpakker? Til barn født i 05 og 08?

Jeg er ikke millact, men har like gamle unger, og man må selvsagt ikke, men jeg gjør det likevel. Rett og slett fordi jeg ikke gidder å mase om det også om morran.

__________________
Nå også med avatar
polarjenta er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no