Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Fin høstjakke/-kåpe

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-08-17, 12:44   #32
Lavender
Passe aktiv
 
Lavender sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2010
Hvor: Sentralt
Innlegg: 11.293
Lavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Fin høstjakke/-kåpe

Opprinnelig lagt inn av ingling, her.

Der var det mye fint, Lavender! Men de går bare opp til 42, jeg frykter at jeg trenger større. Men bra tips til andre! Tynn ull er perfekt, jeg endte med en litt for tung jakke i fjor som jeg aldri ble glad i.

Det visste jeg ikke. Men da utgår nok Ganni, Gestuz, Filippa K, Tiger med flere. Fordi 40/L er største størrelse, og på grensen til for trangt over ryggen til meg som er str 40, stort sett.

__________________
06 & 08 .
Lavender er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no