Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

Diskuterer du mye på FB?

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-09-17, 21:56   #20
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 18.029
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Diskuterer du mye på FB?

Opprinnelig lagt inn av Niobe, her.

Ikke mye. Men jeg har noen eldre venner som stadig deler vrøvl av typen Hege Storhaug. Det kan jeg ikke la passere. Og ei som mener Trump er innsatt av Gud og at Sylvi Listhaug er en engel. Ikke billedlig, nokså bokstavelig.

Himmel! Det var dryge greier!

Opprinnelig lagt inn av Maverick, her.

Ja, det skjer støtt og stadig. Kommentarfelt til aviser, brungrumsete grupper, sånne "ABB hadde et poeng"-folk og lignende.

Opprinnelig lagt inn av nokon, her.

Relativt mykje. Eg begynte med det, etter å ha sett ein dokumentar om ekkokammer og sosiale medier. Til å begynne med var det skummelt, men terskelen har blitt lågare. Eg tenker at det er eit debattklima nå i sosiale medier som gjer det utruleg viktig å faktisk ikkje la alt stå uimotsagt.

Hvor er det dere ser dette? Har dere venner som linker til det? Følger dere politikere (og andre mer "offentlige" sider på FB)?
Er dere med i spesielle grupper? (Tenker nå FB, ikke kommentarfelt til aviser - de har jeg fått med meg)

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
him er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no