Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

[Nybygg] Utbygger utbedrer ikke feil og mangler

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-02-18, 21:24   #1
banana
Har ingen tittel
 
banana sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 7.147
banana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de fleste
Standard

Sv: [Nybygg] Utbygger utbedrer ikke feil og mangler

Vi hadde en viss andel av kjøpesummen som var holdt tilbake i en tid, det var noen slike regler. Vi utbetalte ikke før alt var fikset. Møkkafirma fra Skien, men dette var i allefall et språk han forstod.

banana er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 03-02-18, 21:36   #2
Marla Singer
Bør lage seg en tittel selv
 
Marla Singer sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2012
Innlegg: 2.262
Marla Singer er et glitrende lys på stjernehimmelenMarla Singer er et glitrende lys på stjernehimmelenMarla Singer er et glitrende lys på stjernehimmelenMarla Singer er et glitrende lys på stjernehimmelenMarla Singer er et glitrende lys på stjernehimmelenMarla Singer er et glitrende lys på stjernehimmelenMarla Singer er et glitrende lys på stjernehimmelenMarla Singer er et glitrende lys på stjernehimmelenMarla Singer er et glitrende lys på stjernehimmelenMarla Singer er et glitrende lys på stjernehimmelenMarla Singer er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: [Nybygg] Utbygger utbedrer ikke feil og mangler

Opprinnelig lagt inn av banana, her.

Vi hadde en viss andel av kjøpesummen som var holdt tilbake i en tid, det var noen slike regler. Vi utbetalte ikke før alt var fikset. Møkkafirma fra Skien, men dette var i allefall et språk han forstod.

På overtagelsen var det mest småtteri, mens vi har oppdaget flere større feil i etterkant. Hadde vi visst det vi vet nå hadde vi definitivt holdt tilbake deler av kjøpesummen.

Ellers skal vi ha ettårsbefaring, hvor vi tar knirk i gulv, sprekkdannelser i vegger og andre ting som kan komme etter en viss tid. Andre ting ser vi ingen grunn til å vente til ettårsbefaringen med, de bør utbedre feil og mangler fortløpende. Når vi nå opplever hvordan de trenerer utbedringsarbeidet kommer vi ihvertfall ikke til å vente lenger enn vi må - vi har satt frister, de har selv satt frister, men ingenting blir gjort. I tillegg til de punktene i takstrapporten som de rett og slett nekter å ordne.

Marla Singer er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no