Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Gjester fra India, Sri Lanka, Norge og Iran - hva servere?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-04-18, 12:09   #1
Blå
Dårlig husmor
 
Blå sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.034
Blogginnlegg: 78
Blå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Gjester fra India, Sri Lanka, Norge og Iran - hva servere?

Enig i fisk. Ørret eller laks.

Og om du ikke er sikker på at det ikke er vegetarianere, så ville jeg hatt et vegetaralternativ i bakhånd. Eller spurt.

Blå er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 09-04-18, 13:44   #2
Drømmedama
keep on dreaming
 
Drømmedama sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2010
Innlegg: 4.889
Drømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Gjester fra India, Sri Lanka, Norge og Iran - hva servere?

Opprinnelig lagt inn av Blå, her.

Og om du ikke er sikker på at det ikke er vegetarianere, så ville jeg hatt et vegetaralternativ i bakhånd. Eller spurt.

Sender ut invitasjon i dag, så da får jeg nok beskjed om det er noen spesielle hensyn.
Ellers veldig mange gode forslag - tusen takk! Og så har jeg nok landet på noe heelt annet, nemlig en tapas-variant med mye forskjellig smått så alle kan finne noe de liker(og det er nok mer jobb, men ganske gøy for meg å lage).
Men dessert - der er jeg blank. Noen forslag? Må være greit å gjøre klart på forhånd, helst kvelden i forveien(skal ha dette på en ukedag).

Drømmedama er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no