Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Beløp på pengegave i konfirmasjon

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-04-18, 19:24   #30
Anne C
Bør lage seg en tittel selv
 
Anne C sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 25.553
Anne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Beløp på pengegave i konfirmasjon

Niesen min konfirmerer seg til høsten, og da har moren bestemt hvilken sølje jeg og den andre svigerinnen min skal kjøpe til bunaden hennes. Hun vil helst at vi kjøper og gir den nå slik at jenta kan bruke den til stakken hun skal bruke både i en konfirmasjon når i mai og 17. mai. Det sa jeg nei til. Hun får vente til høsten.

Anne C er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no