Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Mater du fuglene?

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-11-18, 14:12   #23
Strå
Lesende
 
Strå sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2007
Hvor: F16
Innlegg: 12.306
Strå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt av
Standard

Sv: Mater du fuglene?

Vi har et rotte- og kattesikkert fuglebrett hvor vi legger frø. Det spruter frø på bakken av og til, men rotter er ikke observert hos oss, hverken fysisk eller ved hjelp av en rottemålestasjon som vi har pga en utbygger i nærheten.

Rådyr observeres av og til i hagen, det er koselig at de fant tilbake trekket sitt over tomta etter at nevnte utbygger vanskeliggjorde passasjen deres en god stund.

Strå er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no